Календар

ОСТАННІЙ ОНОВЛЕННЯ
07-07-2016

Останні заходи:

Search:

Кампанія

Якісні європейські молочні продукти

Висока якість молочних продуктів в Європейському Союзі регулюється суворою і дуже складною системою контролю якості.

Вершковий кремСир та сирні виробиЙогурт

Продукти кампанії "Якісні європейські молочні продукти" виробляються в Чеській Республіці, система контролю якості якої повністю гармонізована з європейською. Фундаментальним принципом для всіх чеських виробників молока є суворий контроль якості і безпеки продукції та контроль задоволеності споживачів у всіх країнах куди доставляється продукція. Систему, яка покриває весь процес виробництва, часто називають "з лану до столу".

Свіже молоко доставляється на чеські молочні підприємства від надійних фермерів, які знаходяться під контролем Державної ветеринарної адміністрації. Вона контролює не лише стан здоров'я корів, правильне поводження з сировиною при первинній обробці, але й рівень утримання тварин, їх годівля, дотримання найсуворіших параметрів виробництва і зберігання молока на фермерських господарствах.

За допомогою незалежних акредитованих лабораторій перевіряється якість молока одразу після його прибуття на молокозаводи. Крім цього, Державна ветеринарна адміністрація проводить перевірку цих лабораторій.

Після перевірки якості лабораторіями сировина переробляється на окремі продукти відповідно до інструкцій з технологічних процесів виробництва і постійно контролюється на всіх етапах виробництва та технологічної обробки відповідно до системи HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points / аналіз ризиків і критичні контрольні точки), стандартом GMP (Good Manufacturing Practice / належна виробнича практика) й інших міжнародних стандартів, таких як IFS, ISO, BRC і т.д. Крім цього, експортери продукції повинні продемонструвати, що вони відповідають вимогам законодавства Російської Федерації та України про молочну продукцію.

Жорсткий контроль також поширюється на всі харчові пакувальні матеріали, інгредієнти, добавки, технологічні та санітарні засоби, які повинні відповідати європейському харчовому законодавству.

Перед випуском готової продукції в продаж кожна партія проходить остаточну лабораторну перевірку по всім юридично обов'язковим параметрам. Використані аналітичні методи також регулярно перевіряються в акредитованих лабораторіях.

Зберігання і доставка продуктів бізнес-партнерам проводиться при постійній підтримці температурного режиму. Ця система перебуває під пильним контролем, а всі необхідні показники записуються для того, щоб у разі виявлення проблем можна було вжити необхідні заходи.

Задоволеність кінцевого споживача високою якістю європейських молочних продуктів завжди залишається головною метою управління, виробництва, інспекції та логістичних процесів європейської молочної промисловості.